Pocztówka z Suwalszczyzny

Русский

Pocztówka z Suwalszczyzny

Stało się :). Pomysł przerodził się w coś namacalnego. Pierwsze pocztówki promujące Suwalszczyznę zostały wydrukowane :). Niby nic wielkiego, ale bardzo mnie to cieszy :).

O co w ogóle chodzi mi z tymi pocztówkami?

Jest to projekt non-profit nastawiony na promocję Suwalszczyzny. Kartka pt. „Wigry” była pierwszą. Później powstał cykl pt. „Cztery pory roku na Suwalszczyźnie”: Suwalszczyzna zimą„, „Suwalszczyzna wiosną„, „Suwalszczyzna Latem” oraz „Jesień na Suwalszczyźnie

Wydrukowana została również kartka promująca Suwałki Blues Festival.

W 2018 roku przy współpracy z fotografem Marcinem Marczakiem i pod patronem Wigierskiego Parku Narodowego zrealizowałem serię widokówek „Zwierzęta Suwalszczyzny„. Wydałem 4 pocztówki ze zwierzętami mieszkającymi w naszym regionie; bóbr, łoś, łabędź oraz zimorodek. 

Pocztówki były głównie przekazane do Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach mieszczącym się w muszli koncertowej w Parku Konstytucji 3 Maja ( wejście od ul. Ks. K. Hamerszmita ), Muzeum Wigier w Starym Folwarku, do Domu Gościnnego Azyl w Starym Folwarku oraz kompleksu turystycznego U Jawora w Gawrych Rudzie – skąd bezpłatnie można było je odebrać.

W 2019 roku przewidziałem tylko jedną pocztówkę, na której pojawi się zwycięska praca wyłoniona w konkursie organizowanym przez Wigierski Park Narodowy

Więcej o mnie i o tym co robię znajdziesz na stronie głównej bloga oraz na profilu Smaczne Podróże na Fb.

7 Replies to “Pocztówka z Suwalszczyzny”

    1. Jest to bardzo piękne miejsce o każdej porze roku :). Choć wiadomo, że latem i zimą jest tam najwięcej rzeczy do robienia. Z kolei wiosna i jesień jest spokojniejsza, ale bardziej barwna :).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.