Kontakt

Dodaj swój obiekt

Jeśli chcesz bezpłatnie dodać swój obiekt w Bazie noclegowej Smaczne Podróże prześlij nam dokładny, oryginalny ( nie skopiowany z innej strony internetowej) opis, który będzie zawierał podstawowe informacje takie jak:

– ilości pokoi, łóżek, miejsc campingowych
– sanitariaty
– udogodnienia
– adres
– kontakt

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową na adres mailowy arkadiusz.makow@gmail.com, w tytule Baza noclegowa, z załączonymi fotografiami obiektu o najwyższej dostępnej jakości. Jedna z fotografii musi być w poziomie – zostanie wykorzystana jako obrazek wyróżniający.

Istnieje również możliwość wyróżnienia ogłoszenia.Reklama na blogu

Smaczne Podróże odwiedza kilka tysięcy uniwersalnych użytkowników miesięcznie. Tworzymy treści związane z szeroko pojętą turystyką (relacje z drogi, porady, recenzje sprzętu, vlogi).
Ciągle się rozwijamy; głównie w dziedzinie SEO i poprawiamy jakość tworzonych treści. Widać to szczególnie na naszym kanale YouTube.
Zainteresowanych reklamą na blogu zapraszam do kontaktu.

Scafle pike Szlaki, najwyższy szczyt Anglii, lake district szlaki,jak dojechać na parking. Przełęcz mickledore, scafle pike trasa, Wyjście na Scaflle Pike jesienią, Jezioro Rydal Water, Weekend w Lake District zimą, Wasdale Head – parking na Scafell Pike, Najgłębsze jezioro w Anglii

Testy sprzętu turystycznego i outdoorowego

Prowadzimy również testy sprzętu turystycznego i outdoorowego w różnych zakątkach świata. Na Smaczne Podróże pojawiają się teksty w języku polskim, a od niedawna tworzymy również treści w języku angielskim na stronie Travel and Outdoor Gear review.

Bjørneøen island, water taxi nuuk, camping, Kemping na bezludnej wyspie, natura, przestrzeń, ucieczka od świata, odpoczynek na świeżym powietrzu, buty meindl, śpiwór cumulus, atrakcje na Grenlandii, Greenland, trekking, przygoda, aktywnie, temperatura na Grenlandii, przeprawa łódką, grill na Grenlandii, samotna podróż, Biały Miś, promocja regionu, Pogodne Suwałki, podróże po świecie, porady, ceny na Grenlandii, Smaczne Podroze, podroze po swiecie, blog podrozniczy, blog turystyczny, samotna podroz, ciekawe miejsca, przydatne informacje, ceny na swiecie, porady, gdzie się zatrzymac, jak dojechac do, atrakcje, must see, jedzenie, ciekawostki, gdzie jechać na kolejną podroz, porady, ceny biletow, ceny jedzenia, motywacja, odchudzanie, zorza polarna

Można się z nami również skontaktować poprzez poniższy formularz kontaktowy

Wakacje na Bali, co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Podróż po Argentynie – przemyślenia z drogi

Pola lawendy w Polsce, UK i na świecie

Kuchnia świata

%d bloggers like this: