Dodaj swój obiekt

Jeśli chcesz bezpłatnie dodać swój obiekt w Bazie noclegowej Smaczne Podróże prześlij nam dokładny, oryginalny, nie skopiowany z innej strony internetowej opis, zawierający podstawowe informacje takie jak:

– ilości pokoi, łóżek, miejsc campingowych, miejsc pod namioty
– sanitariaty
– udogodnienia
– adres
– kontakt

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy [email protected], w tytule Baza noclegowa, z załączonymi fotografiami obiektu o minimalnej rozdzielczości 1200 na 795 pikseli, w poziomie.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia jeśli obiekt będzie o słabym standardzie lub przesłana treść będzie powielona z innej strony internetowej.

Nasze angielskojęzyczne eBooki

Greenland Adventure

Independent travel to the largest islands in the world

Nepal of thousands of scents

Kathmandu Valley, Lumbini, Beni, Kayaking, Paragliding, Trekking

Testy sprzętu turystycznego i outdoorowego

Prowadzimy również testy sprzętu turystycznego i outdoorowego w różnych zakątkach świata. Na Smaczne Podróże pojawiają się teksty w języku polskim, a od niedawna tworzymy również treści w języku angielskim na stronie Travel and Outdoor Gear review.Reklama na blogu

Smaczne Podróże odwiedza kilka tysięcy uniwersalnych użytkowników miesięcznie. Tworzymy treści związane z szeroko pojętą turystyką: relacje z drogi, porady, recenzje sprzętu, vlogi, eBooki.
Ciągle się rozwijamy; głównie w dziedzinie SEO i poprawiamy jakość tworzonych treści. Widać to szczególnie na naszym kanale YouTube.
Zainteresowanych reklamą na blogu zapraszam do kontaktu poprzez formulaż, któy znajduje się poniżej.

Można się z nami skontaktować poprzez poniższy formularz kontaktowy

[wpforms id=”18691″ title=”false”]

Sprawdź nasze relacje z podróży:

Najnowsze wpisy: