Apartamenty w Afryce – zobacz inny świat

Apartamenty w Afryce – zobacz inny świat

Apartamenty w Afryce

Mamy dla Państwa ofertę wynajmu jednego lub obu apartamentów w Republice Południowej Afryki. Wychodząc na przecie klientom, oferujemy kilka opcji wynajmu: self accomodation – nie obejmuje wyżywienia, transferów, game drive, kucharza, posiłków itp.  Jest wspaniałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą po prostu usiąść w Afryce i odpocząć lub organizować wszystko we własnym zakresie.  Oczywiście podzielimy się całą dostępną wiedzą dla tych, którzy chcą zwiedzać okolicę na własną rękę.

Drugą opcją jest zorganizowany wyjazd, który obejmuje indywidualny transfer z i na lotnisko, wyżywienie (zależnie od rodzaju wycieczki), zwiedzanie okolicy i odpoczynek w naszym domu.

Apartament 1 – 2-osobowy

Dwuosobowy apartament z możliwością jednej dostawki po ustaleniu. Dostępny od 06.2020. 50 metrów kwadratowych otwartej, przeszklonej przestrzeni z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym:

 • lodówka
 • kuchnia elektryczna
 • kuchenka gazowa

Łazienka z pokojem kąpielowym. Jacuzzi z przeszkleniem umożliwiającym obserwację zwierząt. Klimatyzacja (zalecamy niekorzystanie z przyczyn ekologicznych), moskitiery. Dedykowane miejsce parkingowe, osobne wejście. W pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, od parkingu własna ścieżka (ok. 40 metrów długości) bez nierówności i schodów. 

Apartament 2 – 4 osobowy

Apartament jest piętrowy (ok. 35 metrów kwadratowych parter, ok. 20 metrów kwadratowych loft i klatka schodowa bezpośrednio na zewnętrzne tarasy. Podwójna sypialnia z klimatyzacją i łazienka z wanną. Loft 2 łóżka z własną łazienką z wanną w otwartym stylu afrykańskim.W pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką. Zewnętrzne tarasy (50 metrów kwadratowych) – możliwość zainstalowania łóżka pod gwiazdami, wg ustaleń, bezpośrednie wejście z apartamentu na 2 strony. Dedykowane miejsce parkingowe, całkowicie niezależne wejście.

Do dyspozycji 2 apartamentów:

 • pralka
 • duża zamrażarka
 • pralnia.
 • w razie potrzeby możliwy zamykany garaż (motocykle itd) wg indywidualnych ustaleń.

Całkowity zakaz palenia wewnątrz budynku. Dedykowane i dobrze oznaczone miejsca dla palących. 

Air France ma program lotów do Johannesburg z lokalnych lotnisk w UK (np. Newcastle czy Durham) aktualnie w promocji (promocje są dwa razy do roku) bilety kosztują ok. 400 GBP w obie strony.

Walory okolicy

Zlokalizowany na terenie rezerwatu przyrody (ok. 60 tysięcy hektarów), ok. 100 metrów w linii prostej od Parku Narodowego Krugera. Na terenie rezerwatu kilkadziesiąt gatunków ssaków afrykańskich. Zakaz budowania płotów pomiędzy domami spowodował, że codziennymi (gwarantowanymi) gośćmi są guźce, strusie, zebry, gazele, kudu itd.  Nie jest to zoo, zwierzęta te są dzikie, ale od 50 lat istnienia rezerwatu przyzwyczajone do ludzi.

Na terenie rezerwatu można poruszać się pieszo, możliwe jest zobaczenie w czasie spaceru całej wielkiej piątki afrykańskiej (lwy, nosorożec, słoń, bawół, leopard). Bezpłatny i nielimitowany dostęp dla gości do 20.000 hektarów rezerwatu lwów i niektórych z powyższych zwierząt groźnych. 

W okolicy

 • 25 km do granicy z Mozambikiem
 • około 100 km do dzikich plaż Oceanu Indyjskiego
 • 65 km do granicy z Eswati (dawniej Swaziland)
 • 65 km do rezerwatu szympansów pod patronatem J.Goodall
 • 25 km do bramy wejściowej (wymagana ekstra opłata) do Parku Narodowego Krugera – największa na świecie ilość zwierząt afrykańskich
 • 2.5 km do sklepu (rozmiar Żabki)
 • 20 km do miasta z supermarketem (Spar) 
 • 400 km autostrada od lotniska w Johannesburgu – bez konieczności wjazdu do miast

Przez 24h na terenie operują dwie firmy ochroniarskie, jest też dyżurujący paramedyk. Cały teren rezerwatu (60 tysięcy hektarów) ogrodzony, rejestr gości na 2 bramach wjazdowych.

Nie przyjmujemy gości na mniej niż 5 noclegów. 

Adres

Marloth Park Mpumalanga, South Africa

Kontakt

Adres email: [email protected] 

Strona www zyciejakwafryce.pl

Fot. Życie jak w Afryce

Sprawdź również:

Najnowsze wpisy:

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *