O blogu

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

English

Witam wszystkich na stronie Smaczne Podróże :).

Na wstępie kilka słów wyjaśnienia; Smaczne Podróże to blog o tematyce podróżniczej. Nazwa może być trochę myląca, ponieważ nie jest to blog kulinarny, i tylko od czasu do czasu publikują tutaj przepisy, głównie w ramach promocji Suwalszczyzny.

Opisuję tutaj swoje (teraz już nasze) PODRÓŻE małe i duże, które przywodzą wspomnienia poznanych ludzi, pięknych widoków oraz SMACZNEGO jedzenia.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Arek i pochodzę z pięknej polskiej wsi, a dokładniej mówiąc Stary Folwark na Suwalszczyźnie. Od zawsze byłem ciekawy świata, ale tak naprawdę dopiero niedawno zacząłem podróżować.  Później porwałem się na pisanie bloga. Do tej pory sprawia mi to dużo przyjemność, choć nie zawsze mogę poświęcić na to tyle czasu ile bym chciał.

W międzyczasie zacząłem robić zdjęcia. Efekty lepsze lub gorsze możecie oglądać właśnie na blogu.

Obecnie małymi krokami staram się spełniać swoje plany i marzenia.

Chciałbym zobaczyć w swoim życiu jak najwięcej się da. Wyznaję dewizę: Inwestuj we wspomnienia. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z moich inwestycji :). Wszystko co zobaczyłem i doświadczyłem cały czas kształtuje mnie i zmienia na lepsze – przynajmniej tak mi się wydaje. Małymi krokami idę do przodu i dążę do realizacji swoich celów. 

Od pewnego czasu towarzyszy mi Agata miłośniczka gór i trekingu. Moja personalna i profesjonalna ratowniczka medyczna :).

Swoją przygodę z podróżowaniem rozpoczęła dużo wcześniej niż ja. Odwiedziła dziesiątki krajów na kilku kontynentach, od Europy poprzez AzjęAmerykę Południową na Antarktydzie kończąc. W swoim życiu odbyła trekingi do takich miejsc jak Torres del PaineCerro Torre w PatagoniiEverest Base Camp w Nepalu, czy K2 Base CampPakistanie. Swojego czasu ciekawość świata zaprowadziła ją na roczny kontrakt do Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskieg, gdzie jak mówi nie tylko czuwała nad zdrowiem uczestników, ale również liczyła pingwiny.

Mam nadzieję, że osoby, które odwiedziły Smaczne Podróże znajdą tu, to czego szukały i zostaną z nami na dłużej.

Życzymy miłego czytania i oglądania :)!

P.S. Jakość filmików znacznie się poprawiła ;).

2 Replies to “O blogu”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.