Pocztówka Biały Miś w poszukiwaniu korzeni

Fot.Emilia Majewska

English

 

Pocztówka Biały Miś w poszukiwaniu korzeni jest formą podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli mnie w jakikolwiek sposób w przygotowaniach na Grenlandię.

Serdeczne podziękowania autorce projektu Oldze Wielogórskiej za poświęcony czas i wędzoną herbatę :). Bez Olgi musiałbym radzić sobie sam, co mogłoby przynieść opłakane skutki wizualne :).

Słowa podziękowania należą się również Grześkowi z GT Design, który poświęcił swój wolny czas na stworzenie rewersu kartki.

Dziękuję Prezydentowi Miasta Suwałk oraz Wigierskiemu Parku Narodowemu za objęcie wyjazdu patronatem honorowym.

 

Podziękowania dla TVP3 Białystok oraz Wrotom Podlasia za patronat medialny.

 

Z kolei firma Larix, oficjalny dystrybutor marki Meind udzieliła mi rabatu na buty Himalaya MFS – pozwoliło mi to trochę zaoszczędzić :).

Czeska firma Relax posiadająca marki Relax oraz R2 zadeklarowała, wsparcie bielizną termalną, rękawicami, okularami oraz akcesoriami. W marcu po otrzymaniu przesyłki pojawią się pierwsze opinie o ich produktach.

 

Pocztówki będą dostępne w Muzeum Wigier w Starym Folwarku, Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach oraz Restauracji Fresco.

 

Wy też możecie wesprzeć moją akcję, wystarczy że udostępnicie w mediach społecznościowych moją stronę ;). Z góry Wam bardzo dziękuję :). 

Smaczne Podróże, blog turystyczny, podróże po Polsce i świecie. Nauka latania na paralotni, spływ Czarną Hańczą, Żak Express, Suwalszczyzna

One Reply to “Pocztówka Biały Miś w poszukiwaniu korzeni”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.