Współpraca

Jestem młodą, odpowiedzialną i kreatywną osobą z licznymi pomysłami w głowie. Systematycznie pracuję nad blogiem, poprawiając wszystkie jego aspekty. W miarę możliwości staram się promować swój rodzimy region; Suwalszczyznę – akcję promocyjną regionu prowadzę głównie poprzez drukowanie darmowych pocztówek, które są następnie rozdawane turystom i okolicznym mieszkańcom. W czerwcu 2019 roku, przy współpracy z Wigierskim Parkiem Narodowym udało mi się zorganizować I edycję Festiwalu podróżniczego nad Wigrami.

Przy różnych projektach promocyjnych oraz testach odzieży i akcesoriów (przykład testu obuwia) współpracowałem m.in. z takimi firmami i instytucjami jak:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeśli mają Państwo dla mnie propozycję proszę o kontakt. Jestem osobą otwartą na rożnego rodzaju współpracę i rozważę każdą ofertę. Podczas dialogu na pewno dojdziemy do konsensusu. 

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania wiadomości na adresy e-mail:

arkadiusz.makow[at]gmail.com

Opinie

Arek poprosił mnie o wsparcie projektu Pocztówka z Suwalszczyzny. Zaciekawił mnie swoim pomysłem i chęcią promocji regionu. Zdecydowałam się wesprzeć jego działania. Nasza współpraca zaowocowała wydaniem dwóch pocztówek: Jesień na Suwalszczyźnie oraz Biały Miś w poszukiwaniu korzeni. Zaprojektowane kartki faktycznie zostały wydane – kilka egzemplarzy trafiło również do mnie . Choć nie mieliśmy zbyt wiele czasu na rozmowę i lepsze poznanie mogę powiedzieć o nim, że jest pozytywnie zakręconym młodym człowiekiem , którego warto wesprzeć. Życzę Mu kolejnych fajnych pomysłów i ciekawych przygód oraz spotkań.

Olga Wielogórska malarstwo rzeźba 


Jako właściciel pracowni reklamowej mogę powiedzieć jedynie dobre słowa na temat Smaczne Podróże. Zlecane projekty pocztówek i inne grafiki, które otrzymuję są dobrze przygotowane do druku, a płatność za zamówienie jest zawsze na czas. Arek jest osobą, która stawia na jakość. Cieszy mnie, że wybrał właśnie moją firmę. Liczę na dalszą współpracę.

Studio R Pracownia Reklamy


Z Panem Arkadiuszem współpracowaliśmy w związku z Jego miesięczną podróżą po Grenlandii. Od razu zaciekawił nas pomysł oraz kierunek wyprawy przez co zdecydowaliśmy się Go wesprzeć. Po dostarczeniu na czas wszystkich materiałów reklamowych tj. testu oraz bardzo ładnych zdjęć produktowych mogę tylko pochwalić osobę Pana Arkadiusza za rzetelność oraz jakość przekazanych materiałów. Życzę dalszego spełniania marzeń oraz podróży w równie ciekawe miejsca w butach Meindl :).

Smaczne Podróże, blog turystyczny, podróże po Polsce i świecie. Nauka latania na paralotni, spływ Czarną Hańczą, Żak Express, Suwalszczyzna