Współpraca

Jestem młodą, odpowiedzialną i kreatywną osobą z licznymi pomysłami w głowie. Systematycznie pracuję nad blogiem, poprawiając wszystkie jego aspekty. W miarę możliwości staram się promować swój rodzimy region; Suwalszczyznę – akcję promocyjną regionu prowadzę głównie poprzez drukowanie darmowych pocztówek, które są następnie rozdawane turystom i okolicznym mieszkańcom.

Przy różnych projektach promocyjnych oraz testach odzieży i akcesoriów (przykład testu obuwia) współpracowałem m.in. z takimi firmami i instytucjami jak:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Jeśli masz dla mnie propozycję napisz. Jestem osobą otwartą na rożnego rodzaju współpracę i rozważę każdą ofertę. Podczas dialogu na pewno dojdziemy do konsensusu :). 

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania wiadomości na podane adresy e-mail lub poprzez formularz kontaktowy:

arkadiusz.makow@gmail.com

smacznepodroze@gmail.com

 

Opinie

 

Arek poprosił mnie o wsparcie projektu Pocztówka z Suwalszczyzny. Zaciekawił mnie swoim pomysłem i chęcią promocji regionu. Zdecydowałam się wesprzeć jego działania. Nasza współpraca zaowocowała wydaniem dwóch pocztówek: Jesień na Suwalszczyźnie oraz Biały Miś w poszukiwaniu korzeni. Zaprojektowane kartki faktycznie zostały wydane – kilka egzemplarzy trafiło również do mnie . Choć nie mieliśmy zbyt wiele czasu na rozmowę i lepsze poznanie mogę powiedzieć o nim, że jest pozytywnie zakręconym młodym człowiekiem , którego warto wesprzeć. Życzę Mu kolejnych fajnych pomysłów i ciekawych przygód oraz spotkań.

Olga Wielogórska malarstwo rzeźba 


 

Jako właściciel pracowni reklamowej mogę powiedzieć jedynie dobre słowa na temat Smaczne Podróże. Zlecane projekty pocztówek i inne grafiki, które otrzymuję są dobrze przygotowane do druku, a płatność za zamówienie jest zawsze na czas. Arek jest osobą, która stawia na jakość. Cieszy mnie, że wybrał właśnie moją firmę. Liczę na dalszą współpracę.

Studio R Pracownia Reklamy

 

 

Smaczne Podróże, blog turystyczny, podróże po Polsce i świecie. Nauka latania na paralotni, spływ Czarną Hańczą, Żak Express, Suwalszczyzna