Współpraca

Jestem młodą, odpowiedzialną i kreatywną osobą z licznymi pomysłami w głowie. Systematycznie pracuję nad blogiem, poprawiając wszystkie jego aspekty. W miarę możliwości staram się promować swój rodzimy region; Suwalszczyznę – akcję promocyjną regionu prowadzę głównie poprzez drukowanie darmowych pocztówek, które są następnie rozdawane turystom i okolicznym mieszkańcom. W czerwcu 2019 roku, przy współpracy z Wigierskim Parkiem Narodowym udało mi się zorganizować I edycję Festiwalu podróżniczego nad Wigrami.

Przy różnych projektach promocyjnych oraz testach odzieży i akcesoriów (przykład testu obuwia) współpracowałem m.in. z takimi firmami i instytucjami jak:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeśli mają Państwo dla mnie propozycję proszę o kontakt. Jestem osobą otwartą na rożnego rodzaju współpracę i rozważę każdą ofertę. Podczas dialogu na pewno dojdziemy do konsensusu. 

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania wiadomości na adresy e-mail:

arkadiusz.makow[at]gmail.com

 

Opinie

Chciałbym złożyć podziękowania P. Arkadiuszowi Makowskiemu za owocną
współpracę w dziedzinie promowania naszego regionu w kraju, jak też poza jego granicami na swoim blogu Smaczne Podróże.

Dzięki zaangażowaniu tego młodego człowieka Suwalszczyzna staje się bliższa i lepiej poznana. Opisy atrakcji, uroków jezior i piękna, niezwykłości naszej przyrody, smaków,  zachęcają do przyjazdu w ten zakątek północno-wschodniej Polski.

Pan Arkadiusz okazał się też dobrym współorganizatorem imprezy pt. Wigierski Festiwal Podróżniczy w Muzeum Wigier w Starym Folwarku. Zaprosił znakomitych podróżników z różnych części Polski, którzy z ogromną pasją i miłością do podróżowania opowiadali nam o najbardziej odległych krańcach świata, zarażając chęcią podróżowania i poznawania nowego. Jest osobą odpowiedzialną i dążącą z uporem  i pasją do realizacji założonych pomysłów i planów. Podczas imprezy zarażał Gości swoją gościnnością, umożliwiając poznanie smaku sękacza i innych smakołyków z naszego regionu. Gościnność, otwartość i ufność to domena mieszkańców Suwalszczyzny.

Współorganizator Festiwalu jest człowiekiem operatywnym i oddanym sprawie. Poświęcił swój prywatny czas, a nawet własne środki finansowe na reklamę wydarzenia. Zaangażowanie i wszystkie działania podjęte były bardzo trafne i sensowne, ponieważ WFP okazał się udaną, super imprezą. Długie rozmowy wieczorne z podróżnikami zostały niedokończone i pozostawiły wielki niedosyt stąd liczymy na dalszą współpracę i kontynuowanie Wigierskiego Festiwalu Podróżniczego jako imprezy cyklicznej w następnych latach…

Do zobaczenia za rok!

WPN


Cóż, ominę wstęp i od razu przejdę do sedna.. gdy wpiszesz w wyszukiwarce: blog podróżniczy, ta „wypluje” setki – tak setki stron, linków mniej bądź bardziej na temat. Masa ludzi chce dzielić się z innymi swoimi przygodami – pobudki są różne, nie wnikam. Tylko to, że ktoś chce to nie znaczy, że potrafi, że ma coś do powiedzenia innego niż reszta (może to dość surowy wniosek, ale prawdziwy). Masa wpisów się dubluje, niezbędny proces naturalnej selekcji. Zostają perełki, a wśród nich SMACZNE PODRÓŻE. Dlaczego? O nie, tak łatwo nie będzie – nie dam Wam gotowej odpowiedzi – odwiedźcie blog i przekonajcie się sami. Od siebie dodam tylko tyle: jeśli oczekujecie czegoś więcej niż tylko sweet fotek na insta i lansu, jeśli chcecie poczytać o cudownych – niekoniecznie komercyjnych zakątkach świata, jeśli macie dość podróżniczego lukru, interesują Was subiektywne – nie sponsorowane opinie dot. miejsc, sprzętu, jeśli lubicie gotować, cenicie szczerość, w końcu jeśli dostrzegacie różnicę pomiędzy: być, a przeżyć coś na prawdę, to nie będziecie zawiedzeni. Arek i Agata jakimś cudem nie dali się pochłonąć przez podróżniczy mainstream, udowodnili, że można. Inspirują. Prywatnie są normalnymi ludźmi, którzy smakują świat, kawałek po kawałku. Łechcą podniebienia czytelnika, działają na wyobraźnię. Czytasz wpis i kubki smakowe czują niedosyt – to na prawdę „smaczne” podróże. Chętnie dzielą się tym na blogu i.. w realu także. Bardzo Im kibicuję, stąd taki elaborat.

Robert Rutkowski Commercial & Fine-Art Photography


Z Panem Arkadiuszem współpracowaliśmy w związku z Jego miesięczną podróżą po Grenlandii. Od razu zaciekawił nas pomysł oraz kierunek wyprawy przez co zdecydowaliśmy się Go wesprzeć. Po dostarczeniu na czas wszystkich materiałów reklamowych tj. testu oraz bardzo ładnych zdjęć produktowych mogę tylko pochwalić osobę Pana Arkadiusza za rzetelność oraz jakość przekazanych materiałów. Życzę dalszego spełniania marzeń oraz podróży w równie ciekawe miejsca w butach Meindl :).

LARIX Sp J. oficjalny dystrybutor obuwia Meindl.


Jako właściciel pracowni reklamowej mogę powiedzieć jedynie dobre słowa na temat Smaczne Podróże. Zlecane projekty pocztówek i inne grafiki, które otrzymuję są dobrze przygotowane do druku, a płatność za zamówienie jest zawsze na czas. Arek jest osobą, która stawia na jakość. Cieszy mnie, że wybrał właśnie moją firmę. Liczę na dalszą współpracę.

Studio R Pracownia Reklamy


Arek poprosił mnie o wsparcie projektu Pocztówka z Suwalszczyzny. Zaciekawił mnie swoim pomysłem i chęcią promocji regionu. Zdecydowałam się wesprzeć jego działania. Nasza współpraca zaowocowała wydaniem dwóch pocztówek: Jesień na Suwalszczyźnie oraz Biały Miś w poszukiwaniu korzeni. Zaprojektowane kartki faktycznie zostały wydane – kilka egzemplarzy trafiło również do mnie . Choć nie mieliśmy zbyt wiele czasu na rozmowę i lepsze poznanie mogę powiedzieć o nim, że jest pozytywnie zakręconym młodym człowiekiem , którego warto wesprzeć. Życzę Mu kolejnych fajnych pomysłów i ciekawych przygód oraz spotkań.

Olga Wielogórska malarstwo rzeźba