Wsparcie Smaczne Podróże

Wsparcie Smaczne Podróże
Godziny, dni i lata spędzone z moją kochanką (laptopem) zaowocowały zrodzeniem się ukochanego “dziecka” – bloga Smaczne Podróże.
 
Mój romans rozpoczął się w 2015 roku, kiedy to po pierwszej podróży do Nepalu postanowiłem założyć blog. Od tamtej pory Smaczne Podróżne rozwijają się, a ja poświęcam im większość wolnego czasu.

Chcę kontynuować i rozwijać to co robię, czuję że dalej powinienem iść w tym kierunku. Z Waszą pomocą może być to dużo prostsze.

Mogłoby się wydawać, że prowadzenie strony to łatwizna (też tak kiedyś myślałem), jednak jest to pracochłonne zajęcie i wymaga nakładów zarówno czasu jak i pieniędzy. 

Zwracam się do Was z prośba o wsparcie mnie i mojego “dziecka”. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, mianowicie poprzez portal Patronite. Nie wszyscy chcą logować się na nieznanych stronach, jednak portal działa już od kilku lat i pomaga w łączeniu Patronów z Autorem. Autorzy mogą kontynuować i rozwijać swoje pasje, a Patroni otrzymują nagrody zależne od sumy wsparcia. 

Zebrane pieniądze będą przeznaczone na kontynuowanie promocji Suwalszczyzny oraz polepszenie jakości publikowanych materiałów poprzez zakup sprzętu (mikrofon, oświetlenie, stabilizacja obrazu, kamery).

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na przekazanie miesięcznie sumy 5 zł, co nie znaczy, że wcale nie możesz pomóc. Możesz mnie wesprzeć udostępniając ten post. Liczę, że gdzieś w czeluściach internetu znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się dofinansować rozwój Smacznych Podróży :).

Zapraszam serdecznie na mój profil Patronite. 

Pozdrawiam

Arek

Zwiedzanie Andaluzji – Palos de la Frontera

Szkocja Loch Ness & Inverness


Tags

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: