Pocztówka z Suwalszczyzny

Русский

Stało się :). Pomysł przerodził się w coś namacalnego. Pierwsze pocztówki promujące Suwalszczyznę zostały wydrukowane :). Niby nic wielkiego, ale bardzo mnie to cieszy :).

O co w ogóle chodzi mi z tymi pocztówkami?

Jest to projekt non-profit nastawiony na promocję Suwalszczyzny. Kartka pt. „Wigry” była pierwszą. Obecnie rozpocząłem cykl pt. „Cztery pory roku na Suwalszczyźnie”. Została już wydrukowana ” Suwalszczyzna zimą” i mam nadzieję, że niedługo ukaże się „Suwalszczyzna wiosną”. Chronologicznie po nich będzie lato i jesień.

Pocztówki były głownie przekazane do Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach mieszczącym się w muszli koncertowej w Parku Konstytucji 3 Maja ( wejście od ul. Ks. K. Hamerszmita ) oraz Muzeum Wigier w Starym Folwarku, skąd bezpłatnie można było je odebrać.

Ciągle rodzą się nowe pomysły, które powoli wdrażam w życie. Trwają pracę nad kolejną kartką – niedługo więcej szczegółów.

Jeśli chciałbyś mieć je w swoim lokalu nie wahaj się ze mną skontaktować – nie gryzę :). Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju współpracę. Odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.

Więcej o mnie i o tym co robię znajdziesz na stronie głównej bloga oraz na profilu Smaczne Podróże na Fb.

 

Kliknij w galerię, aby powiększyć.

 

SMACZNE-PODROZE-png

Advertisements

5 thoughts on “Pocztówka z Suwalszczyzny

    1. Jest to bardzo piękne miejsce o każdej porze roku :). Choć wiadomo, że latem i zimą jest tam najwięcej rzeczy do robienia. Z kolei wiosna i jesień jest spokojniejsza, ale bardziej barwna :).

      Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s